Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.


Rozumiem

Spotkanie Architekci + Projektanci +

gru 15, 2016

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w inspirującym, ciekawym i pełnym dobrego smaku spotkanie architektów oraz projektantów z menadżerskich firm wiodących marek foteli, krzeseł, akcesoriów kuchennych, frontów meblowych, mebli biurowych i wielu innych z którymi współpracujemy. Podczas spotkania zaprosimy Państwa do zapoznania się z produktami naszych partnerów handlowych oraz nowymi trendami wzorniczymi. Poza miłą atmosferą zadbamy i to, aby czas spędzony w naszym nowym showroomie był również intrygującą przygodą kulinarną.

Główną atrakcją organizowanego wydarzenia będzie losowanie nagród ufundowanych przez naszych partnerów i firmę Król Studio Mebli wśród zaproszonych architektów i projektantów.

Z poważaniem

Krzysztof Król

Nagroda główna:

Fotel VIP inspirowany projektem Lounge Chair słynnej pary Charles i Ray Eams. Fotel jest niezwykle wygodny i piękny; szkielet wykonany jest z trzech profilowanych sklejek pokrytych fornirem. Siedzisko, oparcie, zagłówek oraz podłokietniki tapicerowane są skórą naturalną. Fotel zyskał miano ikony designu. Jeden z egzemplarzy pierwszej wyprodukowanej serii znajduje się w MOA w Nowym Jorku.

Potwierdzenia:

Swój udział w spotkaniu prosimy potwierdzić mailowo – wysyłając widomość do Pani Ani Gruszeckiej: bielsko@krolmeble.pl lub telefoniczne pod numerem 533 977 166


Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapisz się do Newslettera!