Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.


Rozumiem

AVION

System mebli gabinetowych który zaskakuje formą. Unikatowa stylistyka, wysoka jakość wykończeń oraz wybór spośród kilku konfiguracji pozwolą na spektakularne i prestiżowe aranżacje gabinetu.

Zamów pomiar  
AVION AVION AVION AVION AVION AVION AVION

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Studio Król Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Barona 30, 43-100 Tychy, NIP: 646-23-16-628, któremu będą przekazane Państwa dane osobowe w celu odpowiedzi na zapytanie, sporządzenia wyceny w celu przedstawienia Państwu oferty lub wykonania ewentualnego pomiaru przed złożeniem oferty. Podane przez Państwa dane osobowe będą wykorzystane przez w/w administratorów wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie, sporządzenia wyceny, ewentualnie pomiaru, w celu przedstawienia Państwu oferty. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do odpowiedzi na zapytanie, wykonania wyceny w celu przedstawienia oferty. Mają Państwo prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i inne prawa określone w informacji szczegółowej. Więcej informacji
Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez STUDIO KRÓL SP. Z O. O. w celach marketingowych oraz związanych z realizacją bezpłatnego pomiaru (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 833).

Polecamy również:

PROFIL

PROFIL

Meble biurowe które bez cienia wątpliwości sprawdzą się zarówno w gabinecie menadżera i biurach...

BRAND

BRAND

System mebli biurowych o prostej, eleganckiej i gustownej stylistyce. Linia ta ponadto...

AQUSTIC

AQUSTIC

Aqustic to zestaw ścianek i przegród akustycznych, sof o prostokątnej formie z opcjonalnymi...

Crystal

Crystal

System mebli gabinetowych charakteryzujący się lekkością formy, minimalizmem oraz subtelnością.

Impuls

Impuls

System mebli gabinetowych, którego prostota oraz wyważone proporcje stanowią o wyjątkowości tej...